ProfiPIEK - oprogramowanie dla piekarni i cukierni Panel Dotykowy - nowości - ProfiPIEK

W ostatnich miesiącach Panel Dotykowy ProfiPIEK wzbogacony został o szereg nowych mechanizmów i udogodnień. Rozbudowa dotyczyła zwłaszcza obszaru Receptury i surowce.

Podczas naważania surowców pod zadaną produkcję system informuje o wadze kęsa ciasta wyrobu gotowego, o naważce ciasta dla określonej ilości wyrobu oraz o ilości wsadów do dzieży/pieca. Jeśli wprowadzona ilość wyrobu gotowego przekracza wsad, system wyświetla odpowiedni komunikat.

W obszarze weryfikacji/przeważania dokumentów DD, system wyświetla informacje o pierwotnie zamówionych na DD porcjach/ilościach wyrobów (jeszcze przed pierwszą weryfikacją/przeważeniem). Dzięki temu istnieje możliwość wielokrotnego „powrotu” do DD i kilkakrotnej modyfikacji bez utraty informacji o pierwotnym zamówieniu Klienta. Dodano także  sygnalizację graficzną (kolor pomarańczowy) na pozycji towarowej będącej w trakcie przeważania w trybie 'zważ +’

W nadchodzącym czasie Panel Dotykowy czeka kolejna rozbudowa; tym razem o funkcjonalność Plany produkcji, która umożliwi dostęp na panelach do zdefiniowanych w ProfiPIEK planów produkcyjnych.