ProfiPIEK - oprogramowanie dla piekarni i cukierni Nowe funkcjonalności ProfiPIEK POS - ProfiPIEK

W związku z kolejnymi wdrożeniami ProfiPIEK POS, system zarządzania sprzedażą w sklepach firmowych był w ostatnich miesiącach bardzo intensywnie rozwijany i rozbudowywany o nowe, ciekawe, niezwykle przydatne funkcjonalności.

Chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na godzinowe analizy sprzedaży (ostatnia sprzedaży wyrobu oraz ilość pozostała w sklepie po sprzedaży), szczegółowe statystki sprzedaży online w sklepach w odniesieniu do wskazanego dnia (np. tydzień wstecz), możliwość definiowania zestawów handlowych (np. kajzerka+pączek) i analizowania sprzedaży zestawów i jego składowych, a także funkcjonalność jednoczesnego śledzenia wszystkich stanów magazynowych we wszystkich sklepach w ramach analizy ‘Asortyment online’.

Kolejna nowość to cele sprzedażowe („targety” ilościowe i wartościowe, na poszczególne wyroby, grupy POS, kategorie wyrobów lun całość asortymentu), wraz z możliwością bieżącego śledzenia stopnia realizacji celów. Targety sprzedażowe to doskonałe narzędzie do motywowania sprzedawców, a także promowania określonych grup wyrobów w sieci sklepów firmowych.

Obecnie prowadzone są prace nad szybkim i wygodnym mechanizmem zamawiania tortów na POS, a także funkcjonalnością zamawiania wyrobów przeważanych w porcjach na POS.

Więcej informacji na temat ProfiPIEK POS